Новости Украины сегодня — За право — Французский гонщик Формулы–1 будет обучать водителей киевских маршруток .
1:18  18.08.2015  Комментариев нет

Французский гонщик Формулы–1 будет обучать водителей киевских маршруток


12 серпня 2015 року відбулася зустріч генерального директора комунального підприємства «Київпастранс» Сергія Майзеля та лідера офісу «Формула — 1″ в Україні французького пілота, чемпіона світу з автоперегонів Жеремі Дюфура щодо поширення та розвитку інженерно-технічної творчості молоді в межах міжнародного проекту Formula SAE в рамках співпраці комунального підприємства «Київпастранс» та Національно-політехнічного університету (КПІ).

КП «Київпастранс» зацікавлене в сприянні розвитку творчості інноваційної молоді для підготовки молодих спеціалістів нашого підприємства. Співпрацю з Жеремі розглядаємо як перехід на новий рівень системи підготовки та тестування водіїв для забезпечення безаварійної роботи наземного пасажирського транспорту з використанням його знань та досвіду безаварійного водіння транспортним засобом», — зазначив Сергій Майзель.

Жеремі Дюфур, після урочистого підписання протоколу намірів про співпрацю з генеральним директором КП «Киïвпастранс» Сергієм Майзелем не приховував свого натхнення.

«Ця ініціатива дає мені пряму можливість втілення мого величезного досвіду для багатьох добрих справ. Головна з них — підвищувати водійську культуру та драйверську кваліфікацію київських шоферів громадського наземного транспорту, чим забезпечувати новий професійний та європейський рівень безпеки пасажирів. Знання навіть декількох прийомів гоночної їзди допоможе водіям в ïх життєвих робочих ситуаціях. Та, звичайно, мені відкривається чудова можливість перспективи виховання майбутніх чемпіонів, які зможуть бути гідними представниками українського автоспорту. Подвійно-велика шана, що ці проекти я зможу здійснити під егідою флагмана автотранспортних підприємств України КП «Киïвпастранс», — підкреслив Дюфур.

Источник

 
Общество, Украина

 

К сожалению, комментарии закрыты.

 

 

Последние новости категории